| anonim_4396 a întrebat:

De crand m-am indragostit de un baiat care are 14 ani si eu am 11... Nu stiu cum sa fac sa vorbesc cu el, sa fim prieteni! Faza este ca a stat langa mine, m-a intrebat daca vreau sa fac si eu acelasi lucru ce fac alti copii si chestii... Oare ma va placea vreodata? Cati ani tebuie sa mai cresc ca sa fiu poate impreuna cu el? Si cum pot sa descopar daca ma place? MUltumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| amaliaamely a răspuns:

Buna! Ai putea sa ii ceri id sa vorbitii pe mess sa va imprietenitii si sa va cunostii mai binehappyhappy
Nu stiu daca te palce ai putea sa ii zici unu prieten de a lui sa il intrebe ce parere are despere tinehappyhappy
A...Si dragostea nu are varsatahappyhappy
Sper ca o sa va combinatiihappyhappyhappy:*:**:
Baftahappyhappy:

| valentino52 a răspuns (pentru amaliaamely):

Ce sa se combine are 11 ani fata sunteti nebuni la cap? Baiatul intra acum la liceu sunt alte lucruri in capul lui.

8 răspunsuri:
| T4ny4 a răspuns:

Ce fac alti copii?

| zxzx a răspuns (pentru T4ny4):

Papa acadele.

| AlEx0 a răspuns:

Pai daca el te place iti va spune si iubirea nu are varsta laughing fundita

| neutrino a răspuns:

Mai creste cu cativa ani si dupa aceea vezi ce mai face baiatul tau.

| Mihalache_Mihaela_1994 a răspuns:

Si eu m-am indragostit de un baiat la varsta de 11 ani si el tot 14 ani avea dar pana la urma i-am cerut id-ul si am vb pe mess aproximativ un an dupa eu am avut alt iubit si atunci cand eram cu fostul iubit el a inceput sa ma bage in seama si tot asa eu atunci aveam 12 ani si suntem de 2 ani impreuna cred ca trebuie sa faci si tu la fel ca sa vezi daca te place intreaba-l personal pe el si vezi ce o sa-ti spuna