| Paulicamm a întrebat:

Oare au venit vreodata sau vor veni cei de la Green Day in Romania?

2 răspunsuri:
| AshuraElric a răspuns:

Nu au venit si nici nu cred ca vor veni prea curand, sa fim seriosi, la noi artistii de telia celor de la Green Day ajung fie pe la 70 de ani cand nu mai dispun de energia de odinioara sau pur si simplu atunci cand vor sa ajunga intr-o alta tara, iar Romania e in drumul lor.Totusi speranta moare ultimahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,nu au venit.Dar poti intra pe www.ipetitions.com si sa faci o petitie,apoi tot mai multi oameni o vor semna(daca vor afla de ea)si daca se va ajunge la multe semnaturi,petitia va fi, cu putin efort, indeplinita.