| Razviiiiiiiiii a întrebat:

Oare ce se intampla cu site-ul asta, am dat nsite raspunsuri si nu am primit nici un punct, cam 5 raspunsuri, cred ca trebuia sa primesc cateva puncte nu?

3 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Cred că se actualizează ceva mai greu. Stai liniştit, nu s-au pierdut.

| alexutza003 a răspuns:

Mda nu stiu ca decateva zile nu sa mai dat puncte ca eu am dat cateva zeci si am primt si inca 13 fundite pe langa cele care erau punctat si nu sa acordat nici un punctaj pana acum

| BebeStrumf a răspuns:

Xoxo,daca ai contul nou, posibil sa mai astepti pana ti se vor actualiza si iti vor fi moderate; dar fara griji ca iti vor aparea, si verifica sa-ti confirmi si contul ca fiind activat; te duci la spam sa vezi ce'ai primit!happysucces:*