| introduaicinumele a întrebat:

Pe 26 decembrie am avut cele mai multe raspunsuri, trebuia sa primesc un mail sau ceva de la TPU? Ca inca nu l-am primit.

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ai răbdare.

| TPU.ro a răspuns:

Salutare!
Vei primi in curand un mail de la noi. Am ales sa contactam toti castigatorii dupa validarea topurilor de anul trecut. Dat fiind numarul foarte mare de raspunsuri pe care a trebuit sa le verificam manual, ne-a luat ceva.

Alexandra - TPU

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
poate e asa cum zici tu, dar daca au fost verificate raspunsurile tale si au incalcat regulamentul? nu crezi? e usor sa raspunsem si sa dam ceva de genu.da/poate/nu stiu/cauta pe google etc..in cel mai rau caz, daca tu esti sigura pe raspunsurile tale, trimite un mesaj adminilor prin functia Contact.
O seara frumoasa sa aihappy

| introduaicinumele explică (pentru caramela):

Deci, sunt baiat in primul rand, in al 2lea, cred ca in ziua aia am ajutat vreo 3-4 persoane sa-si faca PC-ul si la multi sa isi repare cateva probleme. Deci n-ar fi asta o problema, cred ca e alta, cineva avea cu 50 raspunsuri mai mult decat mine, dar a fost banat (parca) si asa am iesit eu pe locul 1. Oricum,, nu plang eu pentru un tricou ca am o gramada, vreau mai mult sa vad cum e laughing

| caramela a răspuns (pentru introduaicinumele):

Scuze draga ca te-am "botezat"...un cadou de pasti si se iarta greseala?:d

| onasis1961 a răspuns:

Da întratevăr ai 255 de răspunsuri validate.Vei fi contactată curând. Datorită vacanţei de sărbători sa acumulat volum mare de lucru, iar admini fac şi ei ce pot! Bravo pentru tricou!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din câte văd ai chenarul, deci mai așteaptă că o să îl primești, te vor contacta adminii.

| c0ton a răspuns:

Rabdarea e o virtute

Răspuns utilizator avertizat