| lacrimaAmara a întrebat:

Oare ce vrea fosta iubita de la mine? ne-am despartit acum 2 luni si at am hotarat sa nu ne mai cautam nici o data dar ea tot ma suna si imi zice ca ma iubeste dar daca ii cer sa ne inpacam imi zice ca nu vrea ca nu poate sa o ia de la inceput, ce inseamna asta ce vrea?

Răspuns Câştigător
| heartslow a răspuns:

Isi bate joc de tine, asa fac fetele,e foarte ciudat modul lor de gandire,dar face asta in gluma ca sa te faca sa te impaci cu ea si u sa-ti ceri sa fii cu ea etc.
Am patit si eu asa,cel mai bine e sa o ignori,o sa-ti gasesti alta prietena, daca zice sa te impaci cu ea spune-i ca :NU MAI SIMT NIMIC PENTRU TINEstraight face si i-ai inchis guralaughing, succes! funda?tongue

1 răspuns:
| MariA00 a răspuns:

Scuze ca nu iti dau un raspuns, dar poate vrei sa te mai uiti si tu la mesaje pentru ca ti-am trimis un mesaj. (sunt verisoara ta)!