| costy_8849 a întrebat:

Oare cum este la discoteca? Nu am fost niciodata.Eu sunt mai timid, mai retras si poate ca din cauza asta.

Răspuns Câştigător
| Veve :X a răspuns:

Pai e muulta galagie, fum de tigari cat cuprinde, muzica la maximmm evident, plin de copii de 15-16 ani mahmuri, multa bautura si... evident vulgaritatebatting eyelashes dar este si o parte buna : daca ai prieteni linistiti si de gasca te poti distra pana dimineata si uiti de partile negativebatting eyelashes

3 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Acolo e muzica data la tare, de obicei de club in zilele noastre. E plin de oameni care vor sa se distreze. Mai bine ia cu tine doi, trei prieteni si vezi cum e.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Mai bine du-te si vezi!

| tcandrei a răspuns:

Poi... incearca un club...