| louis3 a întrebat:

Oare de ce persoanele la care tinem nu ne pot observa, iar atunci cand fac asta e prea tarziu?happy

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Pentru ca suntem oameni si suntem supusi greselilor. Uneori avem nevoie sa fim trasi de maneca ca sa vedem ce de fapt vede toata lumea, numai noi nulaughing

| HBK a răspuns:

Daca in momentul de fata nu prezinti interes pentru acea persoana, nu are nici un motiv sa vrea sa te observe.Lumea e intr-o continua cautare.

| Evaa a răspuns:

Nu stiu, si eu vreau sa aflu. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Legea firii. Nu exista raspuns

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa e omu' nu ai ce face. Cand ai nu pretuiesti, cand pierzi iti dai seama ce ai avut si ai pierdut laughing)