| OhGodWhy a întrebat:

Oare oamenii au puteri pe care nu pot sa si le foloseasca pentru ca nu cred ca au astfel de puteri?

2 răspunsuri:
| s3byk91 a răspuns:

Sa stii ca s-a facut un documentar si a rezultat ca au ceva "puteri". oricum creierul uman functioneaza doar 10 % deci in celelalte procente nu se stie

| AndyLavy a răspuns:

Cand eram mai mica pe la 5 ani am crezut din tot sufletul meu ca pot sa zbor, si nu o singura data, dar nu mi-a reusit, am sfarsit prin a avea vanatai pe tot corpul..deci nu stiu ce sa zic, la mine nu cred ca e valabil.