| ShockyPunk a întrebat:

Oare se iau profesorii de mine la liceu, in clasa a 9a daca sunt vopsita pe tot parul cu.nu stiu, un roscat inchis? big grin
In clasa a 8a am avut probleme, directoarea scolii se lua de mine de cate ori ma vedea, si imi zicea sa imi tin parul strans in coada pana se decoloreaza. iar acum mi s-a cam decolorat, am un fel de portocaliu (culoarea mea naturala este un blond-saten). dar la liceu ma gandesc ca o sa fie alti profi, so?!

Răspuns Câştigător
| brunetteee a răspuns:

Pai eu am terminat anul trecul a 8a si la fel se lua profii si directorul de noi fetele, ca veneam machiate si vopsite, da acum la liceu nu ne mai zic nimic, am cateva fete si cu piercing in buza si nu comenteaza nimeni nimic happy

5 răspunsuri:
| AshuraElric a răspuns:

Nu cred că se leagă nimeni de capul tău... poţi fi vopsită şi albastru atât timp cât te ţi de carte big grin

| lola a răspuns:

La liceu e mai lejer.Stai linistitahappy

| Muflă a răspuns:

E o culoare normală, n-ar avea de ce să se ia... eu am fost mov, albastră, verde etc. (mărog, șuvițe) și nu s-a luat nimeni de mine.

| ShockyPunk explică:

Pt "Edd":vreau sa ma duc la un liceu destul de serios.cuza sau LMK.(sunt din Gl)

| Edd_5716 a răspuns:

Pai depinde de liceu.totusi e LICEU nu e generala.Nu cred ca ar fi vreo problema deoarece la majoritatea chiar daca scrie in regulament nu se ia in seama.La mine la liceu poti sa iti vopsesti parul` in n-shpe mii de culori ca nu se ia nimeni de tinehappy. Incearca si vezi. Oricum zic ca n`o sa aiba problemewinking