| laurachirinciuc a întrebat:

Oare toti baietii sunt la fel

10 răspunsuri:
| Mjdolhfi a răspuns:

Toate fetele sunt la fel? Normal ca nu sunt toti la fel...

| 4b a răspuns:

Uneori asa ai tendinta sa spui, insa nu e adevarat...sunt diferitiwinking

| DelphhiN a răspuns:

Categoric nu

| princess_9789 a răspuns:

Nu toti baietii sunt la fel.
Sa o luam logic. Oamenii, fiinte umane, in mare ne asemanam din punct de vedere fizic.Comportamentele noastre, modurile de a percepe lucruri, de a gandi sunt totatl diferite.Pe fata pamantului nu exista nici macar doua lucruri identice. Ele nu sunt identice desi pare absurd, doua creioane la fel, seamana, dar nu sunt identice.(Am urmarit un reportaj pe tema asta).
Baietii sunt oameni. Daca tu ai fost dezamagita vreodata nu trebuie sa crezi ca toti sunt la fel.Am facut si eu candva greseala asta, dar m-am bucurat cand viata mi-a dat peste nas.
Am invatat ca in spatele unui baiat poate sta ascuns un tip"smecher, cu un caraceter flegamatic, dar am descoperit si baiatul crescut bine, cu bun simt, inteligent, cu gesturi tandre.
Un baiat cu bun simt, dezamagit de o fata ce ar putea sa spuna? Ca toate suntem o apa si un pamant? Exista personalitati diferite, oameni diferiti, deci si baieti diferiti. Chiar poti fi uimita, doar cauta si vei gasi.
Sper ca te-am putu ajuta
Fundita?:X

| Scumpy90 a răspuns:

Nu chiar, depinde cum reusesti sa te bagi pe sub pielea lorwinking

| Suzzy_5903 a răspuns:

Normal ca nu. big grin Dar majoritatea sunt niste nesimtiti dar daca esti cumintica si draguta o sa vezi adevarata lor fata:X (propria experientalaughing )

| FataDinVecini_3045 a răspuns:

Nu.
Majoritatea!

| timewaster a răspuns:

Oare toate fetele sunt la fel?
Sa mearga dupa cel mai "bunoc" baiat din scoala (chiar daca nu simte nimic pentru el ) si dupa sa se planga ca le-a lasat pentru alta?

| freestyler95 a răspuns:

Nu

| bebyka_5746 a răspuns:

Stai linistita ca toti sunt la fel trebuie sa stii cum sa te comporti cu ei de obicei trebuie sa faci cam ce isi doresc daca nu...vei avea de suferitbig grin trebuie sa ii joku tu pe degete nu ei pe tine P. S.:fundita plsss