| madalinutza a întrebat:

Oare ce simt baietii cand se >indragostesc?:

11 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Acelasi lucru ca si fetele. Si baietii simt acei fluturasi, acele emotii. Doar ca putini o arata. Eu nu stiu daca toti simt asa. Eu de cate ori m-am indragostit de cate o fata am simtit acei fluturasi, eram distrat, ascultam numai melodii de dragoste, aveam o privire tampa, zambeam fara motiv. Asa fac toti indragostitii.

| Alex_7297 a răspuns:

Oare ce simt fetele când se îndrăgostesc!?
Ce simt şi băieţii!
Oare ce simt băieţii când se îndrăgostesc!?
Ce simt şi fetele!

| Dianna a răspuns:

Pai daca noi fetele suntem mai delicate, simtim fluturi in stomac, probabil ei simt molii thinking cine stie laughing

| Deeza a răspuns:

Ceva ce ii atinge in propriul orgoliuhappy

| alessiaS a răspuns:

Un dor nebun de persoana iubita, exact ca si la fete cel putin asa e in cazul meu si in cazul prietenului meu.
Multi spun ca simt fluturi in stomac dar eu nu am simtit si niti prietenul meu.
Ceau.

| l0rre a răspuns:

Fluturasi:X

| Bybyloy[:x] a răspuns:

Depinde de fiecare om!
Pana la urma, cam acelasi lucru sa si fetele, numai ca ei sunt mai nepasatori!(din pacate!)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O crestere de nivel combinata cu o scadere drastica de buget.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam aceleasi simptome au toti indragostitii BacemiwinkingAtat baietii cat si fetele-acum nu stiu daca chiar toti, dar tind sa cred ca majoritatea-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiecare simte iubirea in felul sau, asa cum el o percepe, cum imbratiseaza acest sentiment, iar mai departe cum il ingrijeste. Nu putem spune ca toti avem aceleasi trairi, framantari...
Iubirea este o calitate a sufletului, un parfum in inima noastra, o floare ce rasare, iar apoi se hraneste cu muuuuultaaa iubire.

@bacemi de unde esti tu asa sigur? Ai facut un sondaj? tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, baietii simt o placere extraodrinar de mare cand sunt inragostiti...dorinta de a simti persoana iubita aproape, de a o privi, a o redescoperi, a o tine in brate...nu simt la fel ca fetele caci fetele sunt mai sentimentaliste, baietii sunt mai rationali