| Alien a întrebat:

Observati ca Traian Basescu prezinta aceleasi simtome de boala ca si Nicolae Ceausescu inainte de a murii? happy

Răspuns Câştigător
| Adredemesconf a răspuns:

Eh, degeaba visam sa cada Basescu de la putere, dar sa nu exageram cu moarteahee hee.
Oricum sa nu visam, mai avem de suportat toate momentele de nervozitate (ma refer atunci cand a fost in satele si orasele inundate si i-a certat pe oameni) pana sa plece Basescu si marioneta lui cu numele de Bocstraight face. Asta este, daca a reusit sa pacaleasca o mare parte de romani sa-l voteze inseamna ca este foarte foarte bun (adica destept). Mai bine si-ar folosi mintea ca sa faca din Romania un mop, mai bine decat o carpa, care este acum, si daca o sa continuie asa la iarna o sa moara oameni inghetati de frig si morti de foame, nevinovatistraight face, o sa devenim gunoiul Europei...Si nu sunt pesimista, sunt doar realista. Daca nu se va face ceva, chiar ca vom fi rusinea Europei. Pacat de români, care chiar daca au un trecut glorios, va fi sters de prezentul de azi.
O zi buna!

3 răspunsuri:
| AshuraElric a răspuns:

Atat de mult isi doresc uni sa dispara Basescu incat stau sa-i observe simptomelelaughingnu-i de ajuns ca parul e partial prezent (restul e plecat la vreo intrunirelaughing)acum o sa decedeze, nu ca m-ar deranja, oricum el e la fel ca majoritatea politicienilor fac umbra pamantului degeaba. Ce rea sunt!laughingPoate e Ceausescu, sa reincarnat, vai"Ce-mi plac glumele mele"!

| LostInDreams a răspuns:

Uite la ce te gandesti tu.laughing. Nu ma doare nicaieri daca se schimba presedinteletongue. oricum tara nu pierde mai mult decat nu are daca basescu disparetongue>Noi sa "traiti bine!".big grin

| englezuc a răspuns:

Vreau sa fac politica.ma cheama datoria.sloganu' meu elecctoral e "FUCK YOU Romania"