| kurt a întrebat:

Of, la intrebarea asta nu stiu daca poate raspunde cineva dar hai s-o pun totusi, deci am o prietena in alt oras, nu chiar departe, ne vedem cel putin o data pe saptamana, faza e ca pe mine cateodata ma mai cuprinde asa un sentiment, o melancolie de dor, si e nasol, stie cineva cum pot scapa de acest sentiment macar pentru o perioada scurta de timp?:-s

2 răspunsuri:
| InoTkd95 a răspuns:

Stiu cum e. si eu imi am prietenul in alt oras si ne vedem de cel putin 4 ori pe AN! Incearca sa vorbesti mult cu ea pe tel pe mess incercati sa va povestiti orice si ce ati facut in acea zi. la noi nu trece zi in care sa nu vb cel putin de 5 ori happy iar cand va intalniti incercati sa faceti lucruri care va plac : acum ca vine iarna mergeti la patinoar, la o sala de jocuri, la o pizza, la shopping si alte chestii. sper ca te-am putut ajuta. succes!winking:X

| Rio4cwalk a răspuns:

Nu ai cum simiti un gol in suflet (cred) cand nu esti langa acea prietena, nu prea ai ce face