| anonim_4396 a întrebat:

Ofer funda! Buna.am cosuri pe frunte de vreo luna.m-am dat cu masca de argila, masca de aspirina, zeci de masti naturale, lamaie, bicarbonat..se vedeau rezultate dar mi-au aparut din nousad ce pot sa mai fac?straight face

1 răspuns:
| caterinasmile a răspuns:

Cand aveam cosuri eram disperata sa scap de ele si nu'mi treceau pana cand am incercat lociunea pentru fata cu aloe vera "Lara".O gasesti la supermarket sau in alte magazine.Prima data o sa te usture dar iti curata tenul si cosurile se usuca mai repede.Eu folosesc si acum si nu mai am cosuri dar imi lasa tenul catifelat si curat.Mai este buna si crema de galbenele cea facuta in casa.:* sper sa-ti fie de folos!