| ramona_1444 a întrebat:

Ofer funda pe facebook la editare profil la stare civila la ce se refera in a relationship si inca ceva: stiti cumva daca se pate vedea cine vede profilul de facebook? multumesc!

Răspuns Câştigător
| BiancaA a răspuns:

Pai stare civila se refera daca esti intr-o relatie, casatorit, vaduv etc. In a relationship inseamna intr-o relatie. De acolo poti alege din mai multe ca : intr-o relatie, intr-o relatie complicata, vaduv/a, casatorit/a.

1 răspuns:
| BiancaA a răspuns:

Aaa si nu. Nu e ca pe hi5. Nu poti vedea cine ti-a vizualizat profilul. FUNDA :*?