| RoxanaGhost a întrebat:

Salut.Eu pe Facebook sunt intr-o relatie cu cineva laughingIar in seara asta cand sunt pe profilul respectivului de pe calculator nu apare pe pagina lui In a relationship, dar daca dau pe "DESPRE" apare...
Iar daca accesez profilul sau de pe telefon se vede...Ce poate fi? O fi pus pe privat evenimentul din viata? Dar faza e ca apare la "DESPRE" dar nu pe pagina principala[Profil/Coperta si jos in stanga de unde e si acolo nu apare evenimentul dar de pe mobil apare]

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

Este debifata afisarea relatiei pe pagina principala de pe profilul lui.

| RoxanaGhost explică (pentru RareşTPUro):

De fapt e o ea laughing [a fost o provocare pe Facebook gen :da-mi un nr si fac ce scrie acolo laughing ] si prima care sterge relatia inainte sa se implineasca o saptamana da like celeilalte la toate pozele de profil si coperta. laughing

| RoxanaGhost explică (pentru RoxanaGhost):

Am scris din greseala respectivului pentru ca eram pe mobil...

| RareşTPUro a răspuns (pentru RoxanaGhost):

Am inteles! happy