| AfloareiRazvan a întrebat:

OFER FUNDA! Puteti sa-mi spuneti niste lucruri pe care le pot posta pe YouTube, as vrea mai multi subscriberi.Sunt si de acord cu lucruri de facut in Sony Vegas(Adica editate, facute de mine)

Răspuns Câştigător
| NAdrian a răspuns:

Poti sa faci tutoriale la anumite programe, questuri din jocuri...
Lumea este in cautare de ceva nou (Tricks) scheme, adica ceva care sa fie special ex:Schema aia de la solitaire sa faci sa zboare cartile fara sa misti macar un As, ahh ca nu mai stiu cum se facealaughing