| bebitza09_2590 a întrebat:

Off...Anul trecut pe vremea asta m-am combinat cu un tip pe care nu-l placeam deloc.Am stat 3 saptamani cu el dupa care ne-am despartit din cauza ca eram eu prea rece cu el. Faza e ca dupa ce ne-am despartit imi placea la nebunie de el. In fine.Au urmat 3 petreceri la care ne-am intalnit, ne-am sarutat, dar nu eram impreuna. Dupa 2 luni m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el si i-am raspuns ca da.Am stat o luna de zile impreuna care a fost o perioada superba.Ne intelegeam super bine, dar apoi ne-am despartit din cauza ca nu prea iesea el pe afara ca avea de invatat pentru un examen iar eu m-am suparat.Acum vrea sa ne impacam iar...Intrebarea mea este:ce sa fac? merita sa mai incerc o data? ast raspuns

4 răspunsuri:
| PinkySilvia a răspuns:

Daca il placi cu adevarat si crezi ca va intelegeti, incearca!

| DexterKill a răspuns:

De ce l-ai lasat daca ti-a zis ca are de invatat? Totusi e viitorul lui in joc. Mna fiecare cu ce-l duce mintea. Si mai bine nu incerci daca esti asa sictirita la fiecare fleac

| Alexu24 a răspuns:

Normal ca merita. adica nu te poti supara ca nu a mai iesit afara si ca a stat sa invete ...totusi e un pic stupid. cred ca merita sa va impacati

| alexa_7450 a răspuns:

Incercarea,moarte n-arehappy