| butterfly2013 a întrebat:

Offf, voi ce mai faceti pe net, ca eu deja m-am plictisit, dati idei.

Răspuns Câştigător
| Larisa a răspuns:

Nu inteleg de ce trebuie sa faci ceva tocmai pe net? Eu citesc,ma plimb,ies cu prietenii, merg pe camp, ma bucur de natura.Incearca,nu-ti va parea rau.E adevarat ca noi tinerii suntem din ce in ce mai stresati si aiuriti din cauza computerelor.Am uitat cum e sa te bucuri de un rasarit sau un apus de soare, cum e sa mergi la cofetarie sau cinema cu prietenii etc

2 răspunsuri:
| TheVampireDiaries a răspuns:

Eu ma joc jocuri, ascult muzica, ma uit la videoclipuri etc... funda?