| lookingforlove a întrebat:

OK. am ramas pentru cateva saptamana(adica mult) singura in casa. mentionez ca prietenii sunt toti dusi pe la mare, iar ceilalti din familie la fel. (nu mai precizez de ce nu am mers si eu.sad) aveti ceva sfaturi, ce sa fac in afara de stat in casa la PC, de facut curat si mancare?! va rog crying sunteti unica solutie;(funda la orice raspuns.folositor.

Răspuns Câştigător
| Aly28 a răspuns:

Iti poti gasi un serial dragut(care sa te captiveze.si asa te va face sa uiti de plictiseala),sa-ti faci curatenie in haine, la farduri, sa te aranjezi sa-ti faci unghiile si sa-ti faci pozehappy.ii poti suna pe prietenii de la mare sa mai vb si cu eihappy succes.si o sa vezi ca pana la uram o sa treaca tot repede