| bbbhdjddndjdn a întrebat:

Ok...deci am o problema si nu știu la cine să apelez si sincer imi e greu sa spun cuiva asa ca o sa intreb aici unde nimeni nu ma cunoaște... Deci..Am 16 ani..Si m-am mutat de 2 ani la bloc stateam la casa si aveam o pisica(primul animal) de la 7 ani...Deci pisica mai desteapta ca aia nu am văzut, mereu cand eram nervoasa se punea in poala mea si ma simțeam mai bine. Faza e ca de 2 ani a trebuit sa o las la vechea casa.Si inca sufar de 2 ani pentru ca nu e cu mine.Adica cu pisica aia mi-am petrecut copilaria.Asa de mult tineam la ea incat daca o noapte nu venea acasa, eu nu dormeam.Si ultima oara cand am mers la ea nu m-a recunoscut deci imi venea sa plang acolo... Si faza e ca de atunci o visez mereu ca nu ma mai recunoște... Si nu pot sa o aduc aici pentru ca acolo are puii lui si toate astea.Plus ca e bloc nu ar putea face nimic aici.Deci nu stiu ce sa fac?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te-a uitat, dar puii sunt prioritatea ei acum Ia-ti alt animal de companie.

| MariaMary122333 a răspuns:

Salut!
Inteleg ca nu te simti bine din cauza despartirii dar ar trebui sa ai mai multa incredere in tine.
Doar nu credeai ca pisica te-a uitat?
Un om uita alte persoane, dar animalele nu uita pe nimeni, niciodata.
Iti recomand sa nu te mai gandesti la ea.
Nu-ti face griji, si ea te iubeste pe tine si nu te va uita niciodata.