| AnaAnastasiaaaa a întrebat:

Ok deci am visat un om imbracat in negru. Asta inseamna ca mor?

7 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

De unde ai scos asta laughing

| mihai69 a răspuns:

Normal că mori. Doar că nu se știe când. Ce, crezi că scapă cineva cu viață din lumea asta?!?

| OnuOnulică a răspuns:

A fost doar un vis...nu sunt reale! normal că nu mori dintr-un vis.Deci nu.

| ancaval a răspuns:

Doar un vis...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu!
Nimeni nu moare-este doar un vis!

| Melcul a răspuns:

Nu TU.Auzi de o moartea a cuiva asa se zice dar nu crede in astea si eu am visat si nu sa intiplat nimic.Gindeste si tu la lucruri frumoase pe timpul zilei.

| LastFight a răspuns:

Lol, pai eu visez in fiecare noapte numai cadavre si monstri si tot felul de aiureli. De ce? Pentru ca ma uit la filme cu tampenii si ma joc jocuri video cu monstri, etc. Visele sunt efecte ale imaginatiei, in vis iti amintesti ce ai vazut in cursul zilei, sau cu mult timp in urma, si tot in vis creierul tau iti arata lucrurile de care te temi in subconstient. Faptul ca ai visat un om in negru, nu inseamna nimic. Vezi sute de oameni in negru pe strada zilnic, nu? te sperii de ei? Nu cred. Atunci de ce te sperii de un simplu om in vis? E o prostie sa interpretezi visele, si stii de ce? Pentru ca ele nu inseamna decat ceea ce ti-am explicat mai sus, dar in schimb, daca le interpretezi negativ, iti alunga linistea. Relaxeaza-te si.un sfat: seara, inainte de culcare, spuna o rugaciunea. Nu conteaza care, nu conteaza cat e de lunga...doar spune-ohappy Si nu o sa mai visezi nimic urat. bafta happy