| Диана a întrebat:

Ok, deci(si mda, stiu ca nu se incepe cu "deci" dar cui ii mai pasa?raised eyebrows ) mi-am pierdut prietena cea mai buna. straight face Si ma simt foarte vinovata. Anul trecut m-am comportat destul de nasol cu ea, si a avut de suferit. Si acum, ea se razbuna pe mine. Si-a gasit o alta prietena... cica "una care o intelege" 8-) si eu am ramas cu ochii in soare.straight face Inca nu-mi vine sa cred ca m-a schimbat cu fiinta aia laughing si ca nu intelege ca m-am schimbat mult. thinking
De obicei sunt foarte orgolioasa si niciodata nu-mi cer scuze, dar azi am facut-o, mi-am calcat orgoliul in picioare si am recunoscut in fata ei ca sunt vinovata si ca vreau sa ma ierte. Dar tot nu vrea sa creada ca m-am schimbat. Ce ar trebui sa fac? Sa mai incerc sa ma impac cu ea sau sa inchei prietenia asta de tot? straight face
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Nicoleta a răspuns:

Poti incerca o vreme sa ii demostrezi ca te-ai schimbat, insa daca ea chiar nu vrea, atunci nu are rost sa insisti. Daca va vrea, va veni la tine. Daca ti-ai cerut scuze si i-ai demostrat ca nu mai esti ca inainte, cred ca ai facut tot ce era de facut.

2 răspunsuri:
| smile a răspuns:

Asteapta sa se mai gandeasca eu nu vreau sa te invinovatesc. Pai eu cred ca ea vrea sa te faca geloasa dar de fapt cred ca nu si-a gasit o prietena buna cred ca ea a vrut ca tu sa iti dai seama ca ea a tinut la tine si ca tu ai dezamagito. dai un timp sa se gandeasca si sper ca va veti impaca.succes

| LoveGivesYouWings a răspuns:

Daca tu chiar vrei sa te impaci cu ea roaga-te foarte mult de ea pentru ca s-ar putea si ea sa fie orgolioasa si sa nu te ierte asa de usor stai tu linistita ca va veti inpaca arata-i de fapt dovedestei ca te-ai schimbat

sper sa mearga