| Loly a întrebat:

Vreau sa ii cumpar prietenei mele cele mai bune un cadou de nunta mai special, mai la sentiment sa zic asa laughing) si nu stiu ce. Aveti ceva idei? Stiu ca eu ar trebui sa stiu pentru ca e prietena mea si o cunosc foarte bine dar chiar nu am nici o idee, nu imi trece nimic prin minte.Help,please.

4 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Daca vrei sa fie ceva care sa o atinga la suflet, trebuie sa stii tu cam ce i-ar place, poti afla de la parintii ei asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu ca este cam copilaresc, insa ar trebui sa ii iei ceva dragut sa ii aminteasca de voi doua. Ii poti face un album foto cu poze cu doua etc.

| Deyne a răspuns:

Un album cu poze cu voi doua( mai la sentiment), altceva ai putea sa ii cumperi ceva util pentru casa, gen niste farfurii dragute, pahare, un robot de bucatarie. Eu zic ca va aprecia. In plus gestul conteaza!winking

| iAmPsYcHo a răspuns:

Pai poti sa i cumperi un gratar sigur o sa i placahee hee)) ok gata acum serios e prietena ta stii ce ii place te poti baza pe asta hmm nu stiu daca exista persoana caruia sa nu i placa pisicile dar acum o sa continui ii poti lua ceva special cum ar fi un pui de pisica adica cine nu ar vrea dar in caz ca nu i plac pisicile te poti baza pe aceiasi chieste doar ca cu alta idee
sper ca te am ajutat