| Pungash a întrebat:

Ok eu sunt curios cati dintre voi mai sunt romantici tongue si cum?

5 răspunsuri:
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Pai, eu sunt destul de romantica si sunt solo. Dar dragostea nu se face de la 13 ani happy. Pai, nu ma pot uita la un film daca cel putin de vreo 2 - 3 ori aia nu se saruta laughing. Tare faza, nu?

| MEMO a răspuns:

Frate daca ai o prietena :
-Trbuie so pretuiesti ca pe viata ta.
-Sa no lasi sa planga niciodata cat de trista ar fi.
-Sai ai grija de ia ca si de tine.
-Sa nu faci misto de ia (mai ales in public).
-Sa ai grija de ia.
-Sa o saruti usor.
-Si sa ai mereu zambetu pe fata cand esti cu ia ori cat de fericit ai fi.

Baftawinking

| erik a răspuns:

Nu stiu, dar ratatii o considera slabiciune din invidie

| Pungash explică:

Mah laughing) eu sunt doar curios. nu am eu nevoie de asa ceva am pus intrebarea deoarece alti care nu stiu ce sa faca. sa poate citi aici happy crede-ma iti dau exemple cu tonele de romantism tongue si recunosc o idee geniala trebuie folosita tongue. eu ma refeream la gesturi romantice tongue nu cum sa t porti cu o fata. dar e ok si ce-ai zis tu happy

| personaljesus a răspuns:

Eu nu mai am prieten dar sunt o fire mai sensibila si uneori am probleme din cauza ca iubesc prea mult.Eu cred ca daca ai un prieten/o prietena trebuie sa te porti cat mai frumos cu ea/el. Adica sa ii faci cadouri, sa il/o scoti in oras, sa poata vorbi cu tine despre orice.