| anonim_4396 a întrebat:

Câți ani aveți? happy sunt curios!

28 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

33 pe 1 decembrie 2022, se împlinesc 33 de ani de democrație in România, 33 de ani de libertate si voturi libere si multe milioane de romani plecati in strainatate, totusi azi ne putem reaminti de mineriada din Bucuresti

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

Da, tu ai adus revolutia. Deci nu stii ce a fost atunci. Mai bine, ca nu ai apucat magazinele goale ca mine.
Pana in octombrie 1990 era jale, nici becuri nu se gaseau. Iar prin aprilie 88 nu gaseai nici cartofi!

| RAY a răspuns (pentru Mosotti):

Vam adus democratia

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

Ai adus "democratia", asa e.

| hirdovsmiv a răspuns (pentru Mosotti):

Atunci când ești tânăr faci multe greșeli, nu ești încă copt la minte, ai multe de învățat.
Mă așteaptă un drum lung în viață, cu urcușuri și coborâșuri, dar până la urmă, viața este o experiență pe care nu o poți uita. Cu toții trecem prin ea.

| Mosotti a răspuns (pentru hirdovsmiv):

Daca educam copiii de mai mici, si ii invatam viata, nu vor mai face asa greseli, deci tine de educatie, nu de varsta. Asa cum sunt unii care si la 70 ani tot fraieri sunt.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

38 pe un picior.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Tocmai bagasem in spam un mesaj de la ratatii aia cu care am facut liceul, cum ca ar vrea sa facem intalnirea de 10 ani.
Socoteste laughing

| anonim_4396 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

28 sau 29.

| Mosotti a răspuns:

Eu am 44 implinti in iarna.

| hirdovsmiv a răspuns (pentru Mosotti):

Mulți înainte!

| Mosotti a răspuns (pentru hirdovsmiv):

Mersi, dar mai bine, imi pare bine ca nu mai sunt copil cand aveam ore 6 pe zi si la generala si la liceu, teme, frica ca ma asculta aia si ala, am scapat de examene, nu inteleg de ce multi regreta copilaria.
Regret doar ca nu mai am 20 de ani, asta da, ca si atunci era ca acum, scapasem de scoala.
Am mai facut facultati intre 2013 si 2018, una la distanta alta la zi, dar acolo nu m-am stresat prea tare, ca nu te asculta, te duceai cand vroiai, si daca invatai cat de cat, luai examenele cu note medii.

Si voi regreta mai tare mai tarziu ca nu mai am 20 de ani, cum vor regreta multi cand intra la varsta 3-a.

| hirdovsmiv a răspuns (pentru Mosotti):

Așa regretăm majoritatea la un moment dat, că nu am putut realiza anumite lucruri pe care ni le-am fi dorit să le facem atunci când eram tineri (în putere).

Ajungem la bătrânețe și ne plângem de celelalte aspecte ale vieții (fizice și mentale), dureri de oase, musculare, etc și de nevoia de a sta cu cineva de vorbă (asta în cazul în care nu avem un partener de viață). Ne este rușine de noi înșine și ne pare rău că nu am putut performa mai mult în anumite privințe.

| Mosotti a răspuns (pentru hirdovsmiv):

Ne pare rau ca nu am putut face aia si aia, asta e corect. Regretam ca nu am putut.

| mentholinks a răspuns:

31.

| Nirvanaaa a răspuns:

22.

| 1997onur a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

29.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ha, eu am 13 laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La multi ani tuturor happy

| Anonima163333 a răspuns:

15 jumate

| Jessica1235 a răspuns:

| alexandradlr a răspuns:

| Cozmea022004 a răspuns:

17 laughing

| Larianiel a răspuns: