| Visatoarea a întrebat:

Ok! Hmmm...deci vreau sa scriu un scenariu de film(sub forma unui roman mai mic)care sa aiba cel putin 30 de capitole.

Sa nu radeti de mine! happy Imi puteti da cateva titluri, sau despre ce sa scriu. Am destula imaginatie, sunt visatoare deci improvizez repede! happy

Am nevoie doar de cateva titluri de scenarii din care sa aleg!

Merci!

3 răspunsuri:
| oz a răspuns:

Pai aici e chestia. Vrei sa scrii, foarte bine. Dar cum vrei sa scrii daca nu gasesti un titlu?

Eu cred ca as innebuni daca as crea ceva frumos, pornind de la o idee "straina".

| Special_girl a răspuns:

Eu am inceput anul trecut sa scriu un roman, l-am intitulat "Dincolo de ape", am ajuns pe la capitolul 15 si m-am plictisit.

| skyland a răspuns:

Daca mai e valabil, uite cateva titluri:
Lacrimi de Sange,
Interzis la Viata,
Amintiri de Cosmar,
Destinul sau Neglijenta,
Crime Perfecte (te poti inspira dupa fapte reale, crime petrecute in Romania)
Suflet Condamnat,
Apusul,
Fiul Meu,
Vant de Vara,
Pierduta in Vis,
Fata cu Ochii Verzi,