| TPMTotiPentruMine a întrebat:

Ok.mai am o intrebarehee hee
de ce de fiecare data cand nu`mi place ceva spun ca imi face sila?straight face acum mama asculta alex velea melodia aia cu dansul alachatterbox si pur si simplu am spus ca imi provoaca scarbastraight face. mie una mi se face sila si cand sora`mea intrazie acasastraight face care`i fazacrying(((( mi`e sila sa`mi fie silarolling on the floor e posibil sa fie doar o expresie? mi se face greatsa, mi`e sila, imi vine sa vomit[si plec] imi provoci scarbastraight face asta spun cel mai desstraight face

2 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Tu ne intrebi pe noi de ce faci TU ceva? Pai cine sa stie mai bine decat tine, noi, care nu te-am vazut niciodata? Putem doar sa ne dam cu presupusul! Pot sa spun ca folosesti o expresie foarte urata, pe care eu o vizualizez in momentul cand o aud! Prin asta cred ca vrei sa arati ca esti superioara celor care iti provoaca scarba si sila! Ceea ce nu cred ca este adevarat! Eu cred ca vorbeste gura fara tine, adica vorbesti fara sa te gandesti la sensul cuvintelor pe care le spui! Cred ca o faci si din teribilism! Oricum, este urat ceea ce faci! Corecteaza-te!

| TPMTotiPentruMine explică:

Mm.ma rogthinking unele persoane intreaba ce sa faca sa nu mai dea cu pumnii in masa cand sunt nervosithinking nu e mare diferenta