| anonim_4396 a întrebat:

Ok, mi-am sters placa de sunet accidental -____-" Am aflat ce fel de placa am, si anume realtek high definition audio, am downloadato, si cand vreau sa o instalez imi apare asta: http://i.imgur.com/4HeUJ.png am Windows Xp, am incercat sa caut pe forumuri, am incercat sa caut in recycle bin si nu am gasit, am incercat sa o gasesc cu Recuva, am incercat o gramada de chestii si nimic :( Placa nu e arsa sau ceva...Si cand intru la Device Manager imi apare un semn al exclamarii negru intr-o bulina galbena in dreptul "Realtek High Definition Audio"... Ce pot sa fac?! Funda&Vot.

1 răspuns:
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Sunt un noob in materie de calculatoare so, please help meh D: