| bianca1998_4570 a întrebat:

Ok nu stiu ce sa fac:im-i place de unu dintr-o alta clasa.In ianuarie ma ura pentru ca eram cu o prietena la scoala si vb cu ea (Si prietena persoanei de care im-i place dar care pe mine nu ma baga in seama)si ea a facut o fata ciudata si mi s-a parut ca el o lua la misto. M-am enervat si i-am spus priedenei mele. Cand a esit de la scoala ea i-a spus. El s-a suparat pe mine si de atunci ma uraste si mai mult.Prin martie imi spuneau toti ca nu ma suporta si eu ii credeam.Pe la sfarsitul lui august a trebuit sa facem(2 class.de a 6-a)niste dansuri de sfarsit de an si clasele astea erau a noastre(a mea si a lui)la 1 dans am dansat impruna si am mai vb un pic. Atunci am inceput sa mai vb cu el.Ccand m-am intors aici in romania (Ca eu is romanca da stau in italia)am inceput sa vb cu el pe facebook. Prima uara l-am untrebat cat ma iubeste ca prietena si el:3 dupa 1 saptamana 5 si ieri 8 asa ca a spus ca vom fi prieteni(amici)
Credeti ca ar putea trece timp si ca m-ar putea iubi vreodata?

1 răspuns:
| Mirela a răspuns:

1)invata limba romana fata, chiar daca stau tu in Italia!
2)eu nu am inteles mare branza din ce ai spus tu mai sus.un lucru este clar : mai pune mana pe o carte si lasa baietii.
Asa frate o sa ajungem o tara de inculti straight face si o sa fie rata de promovabilitate la BAC de 10 % cine stieoh go on.