| JUSTaRetard a întrebat:

Imi place de un baiat de la scoala si nu CRED ca el ma place. I-am spus celei mai bune prietene ca imi place de el si ea s-a dus sa il intrebe daca vrea sa fie impruna cu mine, el a spus de mai multe ori ca nu vrea, o alta prietena mi-a spus ca el e un taran si ca nu ma potrivesc deloc cu el, si mie imi este frica sa vorbesc cu el doar pentru ca el m-a respins, ce pot sa fac?
Astept raspuns.

4 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

E posibil sa nu te placa asa cum vrei tu. Daca te placea ii spuea prietenei tale.Stai mai mult prin preajma lui si o sa-ti dai seama.

| SootheMySoul a răspuns:

Daca a zis nu, termina cu insistenta.Baietilor nu le plac fetele"obsedate", lor le place libertatea, nu sa fie sacaiti. Sfatul meu, vezi-ti de invatat ca de baieti ai tot timpul din lume!

| ZendyTeam a răspuns:

Du-te la altu, sa te vada cu altu, iar daca tine la tine va veni, daca nu asta este, viata merge mai departe cu sau fara el.

Stima Zendy.

| robroy a răspuns:

Nu te baga prea tare in seama cu el si gata, ii mai zambesti de la distanta, daca vede prea mult interes din partea ta nu va fi atras de tine, nu cum ai vrea tu.