| anonim_4396 a întrebat:

Salut, la inceputul semestrului a venit o fata noua la noi in clasa.In prima saptamana a inceput sa ii placa fe mine. La inceput nu imi placea dar apoi m-am îndrăgostit, a trecut aproape o luna de cand a zis ca ma place. Vineri un coleg ii tot spunea ceva de mine si a spus ca se pisa pe mine. Mai merita sa dau mesaj?

Răspuns Câştigător
| QElenaBoghiu a răspuns:

Nu merita.

Ar trebui să îi spui și tu același cuvinte. Sa vadă și ia ce simți tu.

Dacă eram în locul tău ii dădeam 2.

Oricum. Ignoro. E proastă și la propriu cât și la figurat.

5 răspunsuri:
| Subsemnatul123 a răspuns:

Y sall
Y re
Y gg
Cine a zis ca se pisa pe tine? Colegu sau ea?
Pe coleg ia-l deoparte cand iesiti de la ore si lamureste-l sa nu mai mance din gura aiurea si pe ea intreab-o ce a mancat ala din gura si dupa vezi tu cum o lamuresti.

| Hellboy96 a răspuns:

Desigur, poate a zis ce a zis doar pentru ca nu voia sa auda lucruri rele, probabil, despre tine.
In orice caz, intreab-o ce a zis ala despre tine.

| StefanSilviu200619 a răspuns (pentru Hellboy96):

Ea a zis ca se duce undeva si a spus colegu cu mine si a spus asta

| StefanSilviu200619 a răspuns:

Ea a spus ca... pe mine