| NykuMjFan a întrebat:

Okay, deci, as vrea sa stiu ce solutie pluteste in apa? ma refer sa nu stea desupra (ulei) sau dedesubt, sa se depuna. vreau sa stea in mijloc si sa se deformeze, nu stiu cum sa zic... cam ca o lampa cu "lava", poate stiti. Chiar daca este amestecata, substanta, din alte substante... numai sa stea prin apa, sa nu se amestece cu apa, sa nu se depuna nici sa nu stea deasupra. Ce as putea face?
Funda

1 răspuns:
| Crazy_2020 a răspuns:

Uite ceva ce poate, poate ar putea sa te ajute atunci cand ai chef si timp sa citesti http://ro.wikipedia.org/wiki/Ap%C4%83