| Skymoon21 a întrebat:

Okay deci eu și prietena mea cea mai buna am văzut un tik tok.Acolo era un număr de telefon la care trebuia sa sunam amândouă și am făcut asta iar acum de fiecare dacă când eu nu raspund la un apel se redirecționează la ea sunând o pe ea. Știe cineva cum putem face ca numerele noastre de telefon sa nu mai fie legate?

1 răspuns:
| Yuoia a răspuns:

Se redirectioneaza apelul catre numarul ei. Se poate modifica din setari. Sa nu fie mai grav, si un al treilea telefon sa va asculte toate convorbirile.