| Alina33333333333333333333 a întrebat:

Okkkk de vreo saptamana imi place de un prieten si mereu cand iesim afara ne strangem mai multi la o tipa acasa. eh el mereu se pune langa mine si ma ia in brate >. >. acum 2 zile o prietena l-a intrebat *esti pe combinatie cu verra?* si el a zis nu stiu. ce pot inteelege din asta? :// ca ma place sau nu?laughing

Răspuns Câştigător
| Asiris23 a răspuns:

Avand in vedere comportamentul lui, sunt destul de sigur ca te place, doar ca e un pic mai timid happy Incearca sa vorbesti cu el, sa va vedeti mai des, sa va cunoasteti, ca sa va apropiati. Totul se va lega de la sine. Funda? :3

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Presupunand ca nu ia in brate pe orice fata, probabil ca te place. Asteapta sa fie capabil sa si vorbeasca.

| elena445 a răspuns:

Cred ca te place.