| Letacika a întrebat:

Opinia voastra despre persoanele care sunt dependente de droguri? funditasad

Răspuns Câştigător
| Ellenaroxy a răspuns:

Din pc meu de vedere acele persoane au probleme sau au nevoie de mai multa adrenalina sa zic asa in general copii de 18-22 ani sa se distreze consuma... dupa parerea mea sa incerci o data de 2 de 5 nu este o problema daca ajungi la mai mult acea persoana nu stie sa se opreasca la timpul potrivit...mie imi pare rau cand ii vad ca nu mai stiu ce sa faca pentru droguri si isi rateaza viata numai pentru ca la inceput nu stia cum sa se distreze happy mai consider si ca parintii au un rol important in asta.
iar acestia se pot lasa cu foarte mare vointa si fara sa mai aibe tentatii adica prietenii