| Alleychan a întrebat:

Păăăii.deci, am o intrebare despre un desen. Ştie cineva un desen ce se difuza mai demult.era cu un caţel si cu un băiat ce era stăpânul lui, ce mergeau cu nava spaţială pe planete nedescoperite pentru că li se strica nava... ceva de genul. puppy dog eyes
Dacă ştie cineva... mulţumesc tare mult...caut de 1 an pe cineva care să ştie de el.

Răspuns Câştigător
| minnieee a răspuns:

Nu era Familia Trasnita sau asa ceva pe Minimax?laughing

2 răspunsuri:
| BadBoyCristy a răspuns:

Am falsa impresie ca ii un episod din Lolek si Bolek...

| Alleychan explică:

Mulţumesc tare tare mult, familia trăznită se numea...; o3 cât am putut adora desenul acela...