| johnny_2986 a întrebat:

Pai am avut o relatie cu o tipa. m-am combinat cu ea fix in ziua in care s-a despartit de prietenul ei.am fost cu ea 2 saptamani si ieri tot imi spunea ca inca tine la el si chestii.ne'am certat putin si a dat'o nasol tare, gen ca ar vrea sa se impace cu el.am intrebat'o daca vrea sa continuam si a spus ca da.azi o sun si am intrebat'o ce face.ghiciti ce.era cu ex'ul ei.se impacasera.
ce ma sfatuiti sa fac? daca trebuie sa o uit cum sa o fac? pur si simplu.cum mi-o pot scoate din cap.nu e de mine. asta a fost faza fazelor
culmea e ca il cunosc pe fostul ei prieten.actualul in fine.deci nu am cum sa ma cert cu el.

Răspuns Câştigător
| Strumf a răspuns:

Păi. Ce e așa greu să o uiți? Ai fost 2 săptămâni cu ea. Și oricum, dacă a făcut asta e o curvă. Găsești una la tot pasul. Tu ai fost un fel de „Geacă de ploaie".