| Rob3rt95 a întrebat:

Prietena mea nu ma lasa sa-i fac sex oral. Il considera scarbos. am intrebat'o de ce o deranjeaza dar nu vrea sa-mi spuna. Sunt doar curios sa vad cum e. Oare merita sa mai insist? Nu vreau sa ma cert cu ea pentru asa ceva.

13 răspunsuri:
| liviu42 a răspuns:

Adica nu te lasa sa-i faci cunilingus. Si care este problema? Ca sa faci asa ceva ea trebuie sa fie spalata bine la pasarica inainte sa te apuci de treaba. Pentru ea este excitant sa lingi pe clitoris si va avea un super orgasm, pentru tine ce poate fi?, doar sa iti satisfaci curiozitatea. Sa fi excitant si pentru tine a-r fi indicat pozitia 69. Mai incearca si se va lasa sa o lingi, pe urma dupa ce va vedea cum este cu siguranta iti va mai cere mei des. Bafta!

| XK a răspuns:

Pai nu vrea, asta este...nu iti face grii, putine fete nu vor sa primeascawinking Si nu, nu mai insista, poate daca vede ca ai cedat devine ea curioasa si cerewinking

| consiliera a răspuns:

Stai linistit.Nu vrea, nu vrea. Unii baieti nu vor ei.Sunt fete care nu vor.Treci peste.

| Abramburika a răspuns:

Wow nu am mai auzit fata sa nu vrea. poate e ea mai pudica.App ea iti face tie? daca nu iti face, poate se gandeste ca automat ce ii faci u, va trebuii si ea si poate ideea asta nu ii place ( sa faca ea )...vb cu ea si lamuriti

| FallenRichard a răspuns:

Din cate am citit,prin aceasta metoda ai cel mai tare orgasm,deci cred ca merita,insa trebuie sa te intelegi cu partenera,fiindca nu cred cai placut sa ai gura plina cu sperma,ichipuieti putin,explica-i,propune-i cai faci si tu o felatie, si poate cedeaza. Sper sa ai o reusita, sa ma anunti!

| H4cK3r a răspuns:

Nu mai insista. what's the big deal? daca ea zice ca i se pare scarbos, ce rost are sa o presezi.

| blackfox a răspuns:

Poate ar trebui sa astepti sa fiti mult mai intimi si mai avansati in relatie, sa prinda incredere. Apoi intr-un moment de pasiune ai putea reincerca, finut si cu rabdare.Dar trebuie sa tii cont ca sunt anumite persoane care pur si simplu nu agreeaza asta.Bafta

| irennee a răspuns:

Nu este de acord pentru ca probabil nu vrea sa.ti faca ea la randul ei sex orallaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu insista! Las-o in pace :p.Are ea motivele ei :p. Nu risca sa o pierzi!

| Leo32 a răspuns:

A patit si eu asta cu prietena mea acum 3 zile i-am facut cu degetu treaba aia ...si ea mie (ea a vrut) si dupa aia i-am spus daca vrea sa o ling... si a zis ca data viitoare.Asa ca ai rabdare cu ea fa-i prima oara treaba cu degetu pana ajunge aproape de orgasm si daca o intrebi atunci sigur va fi de acord. Bafta happy

| gogaie998 a răspuns:

Nu-i asa important sexul oral.
direct frate!

| Rob3rt95 explică:

Richard. ai inteles gresit intrebarea... eu sa-i fac ei, nu ea mie... Nu as lasa-o sa-mi faca ea asa ceva. Mi s-ar parea injositor pentru ea.
@gogaie998 nu vrea sa-si piarda virginitatea de acum... nici eu nu vreau sa mi-o pierd cu alta laughing. dupa ce face 18 ani sau poate mai mult

| Rob3rt95 explică:

I-am spus ca n-as lasa-o sa-mi faca asa ceva happy... eu vreau sa o fac sa se simta bine. Daca poti face asta prin sexul oral. laughing