| yourfriend_1956 a întrebat:

Pai...am si eu o intrebare care ma roade de ceva timp.Imi placea de un baiat pe care la ziua mea l-am sarutat.super tare. da faza ii ca nu am simtit nimic, nici o furnicatura nimic, atunci cand ma atinge ma simt foarte bine, imi funica tot corpul.cand vorbesc cu el sunt foarte deschisa si totul e ok.MA simt foarte bine in prezenta lui.NU stiu daca imi mai place de el sau nu. Dati-mi va rog si mie un sfat.Mrs.

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Pai trebuie in primul rand sa iti lamuresti sentimentele.De el nu zici nimic, daca i-a placut sarutul sau daca si el iti da de inteles ca te place.
Pana nu iti dai seama de ce simti cu adevarat pentru el nu poti face nimic.Si indiferent ce decizie ai lua fi sincera cu tine si cu el

daniela
| daniela a răspuns:

Poate sa-ti placa ca pamic dar nu sa-l iubesti si atunci e altceva, nu tot ce ne place se transforma in dragoste. Ex. si mie imi place George Clooney dat asta nu inseamna ca-l iubesc sau ca m-as putea indragosti de el. Deci uite asa lipsa de fluturasi in stomac

| flavius1996 a răspuns:

Eu zic ca daca nu iti mai place de nimeni si iti e simpatic baiatul ramai cu el.