| ILikeYoutube16 a întrebat:

Pai... ce faceti cand veniti de la scoala? Sunteti dupa-amiaza sau dimineata? In ce clasa sunteti? laughing Scuze categoria... dau funda celor care raspund cel mai repede

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt intr-a 9-a C, de obicei, când vin de la liceu mănânc, cred ca e normal, nu-mi ajung prostiile pe care le consum la scoală, după mă uit la anime-uri, daca mai am timp, pictez, ascult muzica, dupa temele (nuuuuuuu!) si acestea mă tin pana seara târziu, iar apoi direct nani. Da stiu, am o viată foaaaaaaarte interesanta. big grinwinking

| ILikeYoutube16 explică (pentru anonim_4396):

Mesi ca mi-am spus ce faci tu...esti amuzanta. Funda! laughing

13 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da... Cred ca ai vrut sa spui ca sunt "amuzant" pentru ca nu sunt fata, din cate stiu eu. big grin big grin

| Danny1212 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mi-a spus mie, daa!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Danny1212):

De aia scrie pentru AnimeDaisuki?

| Danny1212 a răspuns (pentru anonim_4396):

`Scrie pentru mine!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Danny1212):

In mintea ta... big grin

| Danny1212 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da ce esti cumva gay. happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Danny1212):

Ce legatura are faptul ca tu mă crezi gay, cu faptul ca ILikeYoutube mă considera amuzant? Uimeste-mă.

| Danny1212 a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti dus cu pluta pe boltoaca.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Danny1212):

Tu esti dusa. Rău de tot. Ce naiba au toate cu mine. Daca vrei sa te dai la mine...nu maj ocoli atât fetito.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Danny1212):

Doamne, dar chiar, ce aveţi toţi cu Anime? :]]
*îşi dă seama că ea este prima care are ceva cu el*
Stai cam prost cu agăţatul. Să te ajut? smug

| Danny1212 a răspuns:

Salut! Sunt Daniella-Mirabela si imi place foarte tare dupa ce vin de la scoala sa mananc, iar apoi saimpletesc cu andrele, sa ma uit la un film (drame), dupa aia temele (care ma baga in boale)! Apropo sun in a 6-a! Sunt dimineata (de la 8:30)! Fundita, please!

| Danny1212 a răspuns:

Salut! Sunt Daniella-Mirabela si imi place foarte tare dupa ce vin de la scoala sa mananc, iar apoi sa impletesc cu andrelele, sa ma uit la un film (drame), dupa aia temele (care ma baga in boale)! Apropo sun in a 6-a! Sunt dimineata (de la 8:30)! Fundita, please!