| DAAAAAAAAAA a întrebat:

Voi cum invatatii? adica ce faceti dimineata si dupa aia seara cand veniti de la scoala? (asta cei care au ore dupamiaza) happy dar puteti spune si cei care nu aveti ore dupa amiaza happy

Răspuns Câştigător
| Alunitza99 a răspuns:

Ei bine eu seara cand vin de la scoala imi fac temele, iar dimineata este foarte relaxanta si invat la obiectele ce le am in ziua precedenta, cu usurinta.

3 răspunsuri:
| ᎦʉɮȤҿℜθ a răspuns:

Dimineata PC, seara teme dupa iar PC laughing.

| Becky97zambarici a răspuns:

Ce fac?! teme laughing dar ma mai uit la tv si mai stau pe facebook, TPU, mess etc.