| adryutzza13 a întrebat:

Pai...sa incepbig grin : Azi m-am impakat cu o prietena mai veche si o fata cu care de la un timp nu ma intelegeam asa de bine s-a suparat ( ea fiind certata cu fata cu care m-am impakatlaughing ). Acum un baiat care se crede smecherul smecherilor si care face misto de mine mereu s-a luat de mine si mi-a spus ca ce sunt figurile astea pe capu meu, eu nu i-am raspuns si s-a enervat a inceput sa trimita acelasi mass de 15 ori. Eu i-am spus ca nu am nimic cu el si tot imi spune ca sa termin cu milogeli din astea, si i-am dat ignore. Acum nu stiu ce sa fac pentru ca el nu vrea sa inteleaga ca nu am nimic cu el si se baga pentru fata aia cu care m-am certat. nu stiu ce sa fac... el face misto mereu si nu prea suport chestia asta. Acum toate prietenele fetei aleia cu care m-am certat se vor lua de mine, normal si logic, si nu prea stiu ce sa le zicbig grin. Multumesc pentru ajutor:*.

Răspuns Câştigător
| hax0r a răspuns:

Da-i un pumn in mecla si se va calma.

5 răspunsuri:
| Mjdolhfi a răspuns:

rolling on the floor @hax0r :-)) ar putea merge si asta:-))

| deia a răspuns:

Pai ai putea sa vb cu fata cu care te-ai certat si sa incerci sa te impaci cu ea, iar pe acel baiat nu il baga in seama.
Daca fata a gresit cu ceva poti sa ii explici si poate va vrea sa va impacati si asa scapi de toate problemele si prietenele ei big grin.

Sper ca ti-am fost de ajutor. :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur ii place de tine... mi s-a intamplat si mie odata asa sunt unii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca e pe calculator dale ignor la toate daca in realitate rezolval p baiet vb cu un pretin mai mare ca ala si mai puternic si cand il vede p stada cu zice fratele meu "Dul la colt doua la ficat si ai gatat rolling on the floor"inchei citatul da totusi il pote bate mai rau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca e pe calculator dale ignor la toate daca in realitate rezolval p baiet vb cu un pretin mai mare ca ala si mai puternic si cand il vede p stada cu zice fratemio "Dul la colt doua la ficat si ai gatat rolling on the floor"inchei citatul da totusi il pote bate mai rau