| L3monx a întrebat:

Pana la ce varsta se ia laptele praf? Fratele meu de 14 ani zice ca are pofta i-am spus ca e de bebelusi.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poate sa ia si la 45, nu vad ce l ar opri

| dullcat a răspuns:

Eu n-as spune ca e doar pentru bebelusi in conditiile in care il mananci si tu de multe ori cand cumperi dulciuri de la magazin.Iar daca n-ai facut/mancat niciodata ciocolata de casa etc.vei avea o surpriza.laughing

| Fatamuntilor a răspuns (pentru dullcat):

Vai ca mi-am amintit.Tin minte ca mama ne facea ciocolata de casa, furam lapte praf si in mancam asa.Nu mult ca se lipea de cerul guriirolling on the floor
Mamaa, ce rafaelo bun iese din lapte praf.

| dullcat a răspuns (pentru Fatamuntilor):

laughing Te cred.Personal, nu prea imi place gustul in ciocolata de casa, insa la Rafaelo e chiar bun.

| Fatamuntilor a răspuns:

Nu chiar
Se prea poate ca si laptele din comert sa fie din lapte praf.