| anonim_4396 a întrebat:

Sunt Alexandra si sunt clasa a 7-a. voi chiar credeti ca se va ingheta anul scolar? ar fi prea nasol...totusi ce vina avem noi elevii, studentii? ei ingheata anul scolar insa salariile lor de pe tot anul se ingheata? nu. dar noi insa? tot stresul de la teze, examene, etc...va rog sa-mi zica si mie cineva daca stie sigur daca se ingheata anul sau nu.

4 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Nu cred că se va ajunge la aşa ceva. E destul de urât ca cineva care are ca profesie pregătirea elevilor pentru viaţă să le dea un şut tocmai acestora şi să-i facă repetenţi în masă. E imoral să foloseşti elevii pe post de obiect de şantaj.

| Luori a răspuns:

Stai linistita, nu cred ca se ajunge la asta. Este o masura prea drastica pentru situatia in care suntem.

| JustForFewSeconds a răspuns:

Nu se ingheata anul scoalar...laughing e o prostielaughing...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai nu se stie dar mai rau este pentru noi cei de clasa a 8a care trebuie sa terminam anul scola si trebuie sa mergwem la liceu si de aceea nu`ti face u probleme ca poate nu e adevarat