| angipissi a întrebat:

Parinti mei au divortat si tata s-a recasatorit cu alta ce sa fac ca sa ii impac

5 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Din mom ce s-a recasatorit; nu o sa ii impaci.Stiu ca iti vine greu dar nu incerca sa "te bagi" in problema parintilor tai. Au avut motive daca s-au despartit. Degeaba ii impaci tu daca ei nu sunt fericiti impreuna.

pa, pa.

| shtephie a răspuns:

Nu poti sa-i impaci! Daca s'au despartit inseamna ca asa a fost cel mai bine pentru tine si eiwinking

| pisikutza ta a răspuns:

Nu prea ai cum trebuie sa te obisnuiesti cu ideea
asa a fost sa se intample
cel mai bine e doar sa fie prieteni

| YoYoXoXoXD a răspuns:

Nu ştiu cât de uşor o să îţi fie să îi împaci... Dacă au divorţat şi tatăl tău s-a recăsătorit cu altă femeie, deja s-au complicat lucrurile. Poate că cel mai bine este ca părinţii tăi să păstreze doar o prietenie şi atât thinking

| angipissi explică:

Nici prieteni nu sunt