| IesiAcas a întrebat:

Particip la balul bobocilor iar la proba de prezentare m-am gandit sa fac o poezie care sa ma descrie, dar sa fie amuzanta si sa rimeze. Cine ma poate ajuta? ( ps sunt baiat)

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zi-ne și ideile principale pe care vrei să le cuprindă poezia. happy Poate va fi mai ușor. big grin

| IesiAcas explică (pentru anonim_4396):

Pai nu trebuie sa fie mare lucru..sa contina cateva aspecte generale cum ar fi: numele meu( Darius) si cateva trasaturi (nu conteaza care, doar trebuie sa rimeze) intelegi?

| anonim_4396 a răspuns (pentru IesiAcas):

Vine Darius acu / Cu versuri de pe TPU! laughing