| Loredana1209 a întrebat:

Particip la un concurs pe bătălii.com. dar am nevoie mare de cit mai multe voturi. Se poate vota prin intermediul distribuirii pe facebook. Cum pot sa fac ca sa am cit mai multe voturi? Există saituri pe care poți simplu sa ceri oamenilor să voteze pentru tine si chiar o fac?

1 răspuns:
| innamihha a răspuns:

Votul se ia în considerare doar dacă este distribuit pe facebook.
Pentru a face mai multe voturi spune-le prietenilor sa voteze, dar sa și distribuie sau îți mai poți face mai multe conturi de Facebook (dacă nu vrei sa joci corectlaughing) )
Și poți ruga oamenii sa te voteze prin acel link care se distribuie pe facebook. Și mai poți pune pe diferite sait-uri de socializare acel link gen Facebook, Twitter, Instagram. Sper ca ti-am fost de folos!