| Andreutzzaaaa a întrebat:

Parul meu e distrus la capete..este foarte deteriorat deoarece am folosit placa pentru un timp indelungat..acum nu o mai folosesc, dar am nevoie de niste sfaturi deci cum pot face sa am parul sanatos? multumesc mult anticipat fundita! :*:*

Răspuns Câştigător
| JustAaGirl a răspuns:

1. tunzi varfurile deteriorate cat mai repede daca le tii asa ele vor continua s adeterioreze tt parul
2 Cand te dai cu placa foloseste protecie ca sa nu-l arzi
3. Placa o data maxim de doua ori pe saptamana
4. Foloseste masi d epar bogate in uleiuri hranitoare si cand te speli lasa balsamul sa actioneze 10-15 minute
5. Nu folosi prea des fheonul
Sper ca te-am ajutat, Te pup, pa-pa
Fundaa? puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pentru inceput taie varfurile deteriorate si foloseste ulei de ricin pentru a avea un par mai sanatos iar placa sa o folosesti cat mai rar sau deloc daca vrei sa ai un par frumos si sanatos

| Boo_Dydu_1996 a răspuns:

In primul rand trebuie neaparat SA MERGI LA COAFOR si sa iti taie varfurile despicate... apoi du-te ola magazin sau farmacie si cumpara-ti syoss(nu este asa scump pe cat pare) si uita-te sa fie pentru parul tau... apoi cauta-ti o solutie la farmacie pentru placa ca sa te poti da cu placa fara probleme dar incearca sa nu te dai mai mult de 2 ori pe saptamana.