| koopman a întrebat:

Paste fericit.Am o intrebare. Ce sport trebuie sa faci ca, sa slabesti mult?

6 răspunsuri:
| Anca95 a răspuns:

Kangoo jumps. E cel mai tare sport ever. Daca efectuezi exercitiile corect arzi cca 1000 de calorii/ 50 minute.

| LonelyLoner92 a răspuns:

Fa jogging. Adica alearga zilnic doua-trei ore sa zicem pe afara.

| onutzaskumpik a răspuns:

Pai pentru a slabi mult merita sa incerci inotul, ciclismul sau pur si simplu alergatul sau orice ce inseamna alergat mult ( fotbal, handbal, baschet) chiar si dans, pentru ca el implica efort fizic.

| Alesssya a răspuns:

Atletism! Slabesti cu siguranta foarte mult si in acelasi timp o sa iti formezi un corp superb! Funda?batting eyelashes

| Marian_Rodica_1984 a răspuns:

Pai:
alergi
mergi cu bicicleta
faci abdomene
faci rostogoliri
faci bicicleta
si cam atat atat

| Oannna19 a răspuns:

Kangoo jumps sau zumba dance happy